Uudised
Uuendus: uus kaevandus
Mängu lisandus kaevandus ja maja all kaevanduse kaotasin ära, ei näinud mõtet seal vigu parandama hakata.

Uue kaevanduse peavad kõik mängijad omale ostma, kuid sellest hoolimata saab kaevandada ka nemad, kes ei oma kaevandust.

Mängijad, kes ei oma kaevandust, siis neil on võimalus vahele jääda, mis tähendab kõikide asjade konfiskeerimist (töövahendid, ämber/käru ja selle sees oleva), kuid ohutuks variandiks saab kaevata mulda ja liiva, millega saab ohutult kaevanduse ostuks koguda raha.

Samuti tuleb arvestada, et ostetud asjad kuluvad ja kõige tähtsam, et ämbrisse või kärusse liiga palju asju ei pandaks, kuna oht katki minna ja see tähendab asjade kadu, see eelkõige, et mängija jälgiks ega vajutaks niisama kuni süsteem ise teada annab, muidugi süsteem annab teada, kuid see tähendab, et selle ämbriga/käruga ei jõua mitte kuskile ja tuleb üleliigse minema visata.

Kaevandades võib leida teemante erineva raskusega, mis on kõige väärtuslikum ja mida ei leia kõige sagedamini, kuid nemad, kes kaevandust ei oma, siis neil on suur risk seda saades kaotada, kui vahele jääb.

Energiat saab mitmel moel:
Iga minut lisandub 1 energiat juurde
15 minuti tagant lisandub 10 energiat juurde
Energiat lisandub kuni 100% energia täitumiseni!

Energiat saab krediidi ja krediit+ eest, samuti kombineeritult (krediit ja krediit+).
Loosis saab energiaküpsiseid, mille aktiveerimisel lisandub 15% energiat.

Loodan, et see uuendus meeldib ja kui keegi tahab täiendada, siis kirjutada palun mängus kasutajale TcS postkasti või saatke e-mail krimielu@krimielu.ee.
14. jaanuar 2022

Arvamused
Sellele uudisele pole ühtegi arvamust kirjutatud!
Ole esimene;)


Kasutajanimi: Parool: