Uudised
Uuendus: kambas saab algatada missioone
Kampa lisandus missioonidel käimine ja mille saab algatada ainult liider või abi-liider, kes peab varustama samuti vahenditega (tank ja raketid).

Arvestama tuleb sellega, et kaotuse korral kamp kaotab tanki ja olemasolevad raketid.

Missiooni eesmärk on valvata linna vaenlase tankide eest ja üheskoos võtavad kamba liikmed osa ühisest valvemissioonist, kui missiooni lehel ilmub välja tank, siis tuleb vajutada tanki peale, et vaenlase tank saaks hävitatud, saadav raha läheb kamba arvele ja näitab seda summat liikmel annetusena. Kui ei näe tanki, siis võib vajutada "teosta kontrolli", et näha tanki ilmumist või mitte, kuid liiga tihe kontrollimine ei ole vajalik. Kui samal ajal vajutab 2 liiget tanki peale, siis loeb see, kelle päring kiiremini kohale jõuab ja teisele võib näidata teadet, et pole vaatevälja jõudnud.

Enne missiooni algatamist tuleks eelnevalt kokku leppida liikmetega, et millal keegi on nõus osa võtma, kuna vastasel juhul peab algataja ise selle lõpuni läbi viima, et vältida ebaõnnestumist.

Näiteks kui alustatakse missiooni kestvusega 30 minutit, siis võib julgelt jagada jälgimise aeg kolme liikme vahel ära: A liige jälgib esimesed 10 minutit, B liige jälgib järgmised 10 minutit ja C liige jälgib viimased 10 minutit.

Tank tuleb hävitada kolme minuti jooksul sellest hetkest, kui tank linna jõuab ja seega võib kontrollimas käia 30 kuni 120 sekundi vahel, mida kiiremini saab hävitatud tank, seda rohkem tanke võib missiooni ajal tulla. Liiga tihe kontrollimine ei ole vajalik ega mõistlik, kuna see ei kiirenda tanki jõudmist.

Liider või abi-liider saab valida kolme erineva kestvuse vahel:
1) 30 minutit
2) 60 minutit (25% rohkem raha esimesega võrreldes)
3) 180 minutit (75% rohkem raha esimesega võrreldes)

Lisaks võib saada erinevate tankide eest rohkem raha sõltuvast milline tank linna jõuab (kõik tankid näevad välja välimuselt sarnasd)!
19. märts 2022

Arvamused
Vastas: TheGF (maailm: vana)
2013 maailmas ok uuendus, ostad 14 milliga tanki ja 30 raketti nii 1 mill kulub, teed 30min ära ja oled umbes 10 milliga juba plussis. Aga 2011 maailmas ostad 14 milliga taki 30 raketti 1 milliga ja teed 30 min ära ja hopsti oled korralikkus miinuses. Tanki hävitamine annab 200k-36k rakett jääb 164k. Kiire arvutus näitab, et üldse plussi saada peaks hävitama enne 100 tanki. Hea kui mõlemis maailmas uuendused ühe vitsaga valmis klopsitakse
Vastas: r66vel (maailm: 2013)
180 minutiga saab hea raha kokku:) lahe uuendus
Vastas: TcS (maailm: 2013)
30 minutit polnud algselt ette nähtud, kuid ma tulin sellele vastu, siis lisasin 30 minutit ja alla selle ei tule. 3 tundi ongi üpriski "rets", aga tasu on ka vastav, arvamuse avaldamine on igati normaalne.
Vastas: Nublu (maailm: 2013)
180 minutit tundub suht rets. Avaldan aind arvamust, et 10,30,60 minutit oleks okei.

Kasutajanimi: Parool: