Uudised
Uuendused ja täiendused
Lisandus uued levelid
Mängu lisandus uued levelid, mis teeb varasemast 70 leveli asemel 99 levelit ja seda levelit saab mängijaid rünnates.

Uued töökohad
Kuna uusi töökohti sellisel viisil lisada pole mõistlik, kuna teeb raha saamise liiga lihtsaks mitte midagi tehes, siis töökoha alla lisandus täiendav lisatasu ja seda saab võtta iga 15 minuti tagant, ideaalkorras saab tunnis 4 korda.

Täiendavad lisatasud tulevad alates level 80.

Maja: pood
Majas olevas poes saab määrata pakkida arvu, et saada vajalik kogus korraga kätte ja säästab olulisel määral aega, kui ühe paki kaupa ostes, minimaalne arv jääb 1 ja maksimaalne arv 999, mida mängus sisestada saab.

Uuenda levelit (isikliku ründe/kaitse treenimine)
Ühe leveli asemel saab korraga teha 10 levelit, mis vähendab vajutamiste arvu, kuid kelle jaoks tähendab liiga palju vajutamist, siis selle jaoks on alternatiiv treenimine, kus tuleb vajutada vastav arv punkte ja selle eest saab koheselt ründe ja kaitse kätte.

Uuenda leveli ja treenimise lisa
Uuenda leveli alla tuli lisa, mis näitab palju raha eest saab rünnet/kaitset ja palju selle jaoks tuleb vajutada.

Treenimise alla tuli arvutamine, mis lihtsustab kaitse/ründe tegemist, tuleb ainult sisestada summad ja näitab palju selle eest rünnet/kaitset saab ning mitu ühikut tuleb treenimisel sisestada.

Mobiilne versioon
Mängijad, kes mängivad telefoni kaudu, siis nad ei pea tava versiooni kaudu sisse logima ja mobiilsesse sisenemiseks on loodud oma tee.

https://punkt.krimielu.ee/m

Võib telefonis otseteena salvestada, mis teeb sisenemise mängu mugavaks.

Mobiilne versioon: lisandus uuenda levelit/treenimine
Mobiilses versioonis saab edaspidi arendada isiklikku rünnet ja kaitset ning sinna lisandus samuti arvutamise lisa, mis teeb treenimise mugavamaks.

Palun kirjutada mulle postkasti, kui mobiilses versioonis võiks midagi rohkem olla või mida tuleks ümber muuta.
31. märts 2022

Arvamused
Vastas: Magnum (maailm: 2013)
Tere on nagu keskmine ameeriklane, et tuleb hoiuse välja panna, et kassi ei tohi mikroaineahju kuivama panna, summasid nägid ja seal oli kirjas, et tuleb käsitsi välja võtta, topelt loll olla hea. :D
Vastas: TikTak (maailm: 2013)
Norm, eriti mobla jaoks tehtud sisse logimine muidu oli mitu korda sedasi et sai kogemata vale maailma valitud. :D
Vastas: TcS (maailm: 2013)
Tere, töökohas kõik ära märgitud, kui summasid nägid, siis pidid ka seda teksti nägema, seega igati korras.
Vastas: Tere (maailm: 2013)
enne kui kirjutasin oma arvamuse, polnud mitte piuksu ka sellest, et peab seda välja võtma. Hea et vaikselt lisasid sõna VÕTTA ja tegid sellega ennast lolloks. Sul pea kõik asjad on poolikult lahti seletatud, see pole esimene ega jää ka kindlasti viimaseks korraks. PS ma meelega copisin endale algse töökoha tutvustuse, et näha mida muudad ja siis sõimama tuled. Ego pauk on nii suur, et ei suuda kunagi oma poolikuid tutvustusi tunnistada, aga edu ja jõudu/jaksu edaspidiseks.
Vastas: TcS (maailm: 2013)
Tere, palun tutvu uuesti töökohaga, kui sõna võtad, praegu lihtsalt lahmid siin niisama asjast aru saamata ja teed ennast lolliks. Kordan, selleks, et see raha kätte saada, siis tuleb mängijal see summa välja võtta, see lisatasu ei kogune ja kui aktiivselt seal lisatasu välja ei võta, siis suurt midagi ei teeni, kui võrrelda töökohaga.
Vastas: Tere (maailm: 2013)
ühesõnaga uusi töökohti ei tule, mängus teenimine muutub liiga lihtsaks. Aga level 80 liige saab vana töökohaga päevas edasi kokku 480 milli ja lisatasudega veel 480 milli päevas kui iga 15min tagant saab 5 milli. Level 90 saab päevas lisaks siis 960 milli lisatasudega ja level 99 saab 1,92 miljardit päevas. Hmm ega jah raha liiga lihtsalt ei tule, mittemidagi tehes level 99 saab päevas pea 2,4 miljardit.

Kasutajanimi: Parool: