Uudised
Tiendus kambas (tiustatud)
Kaitse ja rnde ostmine
Kambas saab edaspidi osta kaitset ja rnnet ainult he miljoni kaupa ehk 1 hiku kogus on 1 000 000.

Samuti lisandus juurde arvatamise vimalus, mis teeb lihtsamaks palju teatud koguse kaitse/rnde puhul on vaja punkte ja/vi raha.

Logi ostmiste kohta
Tiendusele tuli juurde lisa, kus on nha viie ostmise kohta.

Vimalik on sorteerida kaitse ja rnde vahel ning vajutada abi-liidri vi liidri kasutaja nime peale, siis on nha tema 5 viimast ostu.

Kamba hoius
Kambaga (2011) maailmas kamba hoiuse summa ji samaks, kuid kambaga (2013) maailmas muutus kamba hoius 50 miljoni pealt 250 miljoni peale, kus arvestatakse 10% intresside maksmist, kui summa on hoiusel suurem, siis vetakse seda kui ikkagi oleks hoiusel 250 miljonit.

Lisaks kige olulisem tiendus on see, et raha ei pea varasemalt vlja vtma, et midagi juurde tuleks ja selleks, et mitteaktiivsel kambal raha niisama juurde tiksuks sai tehtud sellise nude, et abi-liider vi liider peab kamba lehel korra kima, et 5 peva kamba hoiuse summa tuseks (iga klastus taastab 5 peva peale).

Kui prast 5 peva pole abi-liider ega liider kamba lehel kinud, siis edaspidi rohkem kamba hoiusele raha ei tule.
28. juuli 2022

Arvamused
Vastas: TcS (maailm: 2013)
Nublu, palun kirjuta, mis enne parem oli? Näiteks kaitse/ründe ostmisel hind jäi samaks, kuid ümardasin suuremaks ehk tegelikult selle raha ja punktide eest oleks saanud alla 1 miljoni kaitse/ründe, kuid see polnud just kõige märkimisväärsem ümardamine, aga siiski. Tere, tänan tähelepanu juhtimast, kamba hoiusel olev muudatus jäi märkimata, viga oli tõesti olemas ja lisasin käsitsi juurde ning puudutas ainult vana (2011) maailma.
Vastas: Nublu (maailm: 2013)
Kambaga seoses, kas 100 käiguga runnatates saab vähem punkte kui 10nega runnates?
Vastas: Nublu (maailm: 2013)
Vana oli parem.
Vastas: Tere (maailm: 2013)
muidu ok aga kamba hoius ei toimi enam peale seda

Kasutajanimi: Parool: