Uudised
Täiendus kambas (täiustatud)
Kaitse ja ründe ostmine
Kambas saab edaspidi osta kaitset ja rünnet ainult ühe miljoni kaupa ehk 1 ühiku kogus on 1 000 000.

Samuti lisandus juurde arvatamise võimalus, mis teeb lihtsamaks palju teatud koguse kaitse/ründe puhul on vaja punkte ja/või raha.

Logi ostmiste kohta
Täiendusele tuli juurde lisa, kus on näha viie ostmise kohta.

Võimalik on sorteerida kaitse ja ründe vahel ning vajutada abi-liidri või liidri kasutaja nime peale, siis on näha tema 5 viimast ostu.

Kamba hoius
Kambaga (2011) maailmas kamba hoiuse summa jäi samaks, kuid kambaga (2013) maailmas muutus kamba hoius 50 miljoni pealt 250 miljoni peale, kus arvestatakse 10% intresside maksmist, kui summa on hoiusel suurem, siis võetakse seda kui ikkagi oleks hoiusel 250 miljonit.

Lisaks kõige olulisem täiendus on see, et raha ei pea varasemalt välja võtma, et midagi juurde tuleks ja selleks, et mitteaktiivsel kambal raha niisama juurde tiksuks sai tehtud sellise nõude, et abi-liider või liider peab kamba lehel korra käima, et 5 päeva kamba hoiuse summa tõuseks (iga külastus taastab 5 päeva peale).

Kui pärast 5 päeva pole abi-liider ega liider kamba lehel käinud, siis edaspidi rohkem kamba hoiusele raha ei tule.
28. juuli 2022

Arvamused
Vastas: TcS (maailm: 2013)
Nublu, palun kirjuta, mis enne parem oli? Näiteks kaitse/ründe ostmisel hind jäi samaks, kuid ümardasin suuremaks ehk tegelikult selle raha ja punktide eest oleks saanud alla 1 miljoni kaitse/ründe, kuid see polnud just kõige märkimisväärsem ümardamine, aga siiski. Tere, tänan tähelepanu juhtimast, kamba hoiusel olev muudatus jäi märkimata, viga oli tõesti olemas ja lisasin käsitsi juurde ning puudutas ainult vana (2011) maailma.
Vastas: Nublu (maailm: 2013)
Kambaga seoses, kas 100 käiguga runnatates saab vähem punkte kui 10nega runnates?
Vastas: Nublu (maailm: 2013)
Vana oli parem.
Vastas: Tere (maailm: 2013)
muidu ok aga kamba hoius ei toimi enam peale seda

Kasutajanimi: Parool: