Uudised
Uuendus: röövimine (osaliselt testimisel)
Lisasin mängu tagasi varastamise, kuid see ei ole täielikult üks ühele sellele, mis oli kunagi maja all ja seega täiesti nullist tehtud.

Mängus on edasipidi röövimise nime all ja sinna saab, kui minna menüüst tänavale ja sealt saab valida mida röövida.

Röövimiseks tuleb valida koht, mida röövida ja teha vajalikud vajutused, et rööv õnnestus. Selleks, et rööv ei ebaõnnestuks, siis tuleb valida õige nupp mida mäng näitab ja vajutada edasi ning valida vastavalt nõudmisele, ebaõnnestunud vajutamine nullib kogu vajutused.

Kui juhtub, et ununeb mida vajutada tuli, siis saab vajutada "näita uuesti" ja see vajutusi ei nulli, samuti arvuti versioonil saab peita tausta ja uuesti nähtavaks teha.

Mängijal on valida 2 ala, kas üksik ala või mitme ala.

Üksik ala tähendab seda, et kasutaja mängib üksi, teeb nii kiiresti või aeglaselt kuidas soovib ja üksiku ala kasutades saab osta ainult krediidi eest turbo, mis lubab järgmist röövimist alustada poole varem ja röövimisel tuleb poole vähem vajutada.

Mitme ala tähendab seda, et seal saab korraga mängida mitu kasutajat.

Mitme ala on praegu testimisel ja selle pärast ülejäänud mitme ala röövimisi teha ei saa ja testimise käigus seal kogemusi ei saa, ainult raha on võimalik teenida.

Tõsise vea korral anda mängus teada, kui vajutada lehekülje all "Teavita probleemist!" (arvuti versioonis).
4. august 2022

Arvamused
Vastas: Tere (maailm: 2013)
Alguse asi ikka hea, aga see statistika 2 on jh juba pikemat aega pinnuks silmas. Siin level 50 tegelasi korralikult kes sinna kaevandus ja töötlemis tabelisse millegipärast ei mahu.
Vastas: Nublu (maailm: 2013)
Idee on hea, ha huvitav. Kuid statistika alla voiks ka tulla see. Ning teised edetabelid ka korda tehamis katki. Just sayng

Kasutajanimi: Parool: