Uudised
Uuendus: kihlveokontor (Täiendus!)
21. detsembrist alates lisandus kihlveokontor ka mobiilsesse versiooni, enne seda sai testimise perioodil ainult arvuti versioonis panustada.
Täiendus: 21. detsember 2023
_________________________________
Praegu saab ainult arvuti versioonis, hiljem lisandub mobiilsesse versiooni!

Nüüdseks on täiendatud kihlveokontor, kus on võimalik teha korraga kolme erinevasse võidufondi oma panuse ühele kindlale numbrile 1 kuni 20 (varasemalt 10 erinevat värvi).

Igal võidufondil on oma minimaalne panuse nõue, mis sõltub teatud protsent, mis määratakse uue võidufondi alustades või uue päeva saabudes, kui panustatud numbrit ära ei arvatud.

Minimaalsed panus võidufondist:
1% võidufondist (algne võidufond 100 000 korda korrutaja)
2% võidufondist (algne võidufond 2 000 000 korda korrutaja)
10% võidufondist (algne võidufond 10 000 000 korda korrutaja)

Täpsem summa nähtav sisselogituna, kuna võidufondi summa igas maailmas erinev sõltuvalt korrutaja suurusest (vana/2011 korrutaja 1, uus/2012 korrutaja 1, 2013 korrutaja 10) ja see võib muutuda, kuna algselt toimub testimine. Kui algne võidufond liiga väike, siis andke teada, kuid see ei tohi olla liialt suur, kuna võidufondi summa läheb iga mängija poolt panustatud summa võrra suuremaks.

Võidufondi panuse number
Võidufondi panuse number seadistatakse võidufondi loomisest ja panuse tegemisel on panuse tegemise nupu all kuupäev, mis näitab loomist, uus number seadistatakse uue võidufondi loomisel.

See tähendab, et kui eile see number täppi ei läinud ja keegi võidufondi panust ei võitnud, siis sama numbrit pole mõtet pakkuda, kuna see nii kui nii enam ei võida.

Selline lähenemine võetud testiks, kuid mängijate soovil võimalik teha sedasi, et iga päev muutub see number, kuid kuna valida saab 20-ne erineva numbri vahel, siis võib minna veidi keerulisemaks.
15. detsember 2023

Arvamused
Sellele uudisele pole ühtegi arvamust kirjutatud!
Ole esimene;)


Kasutajanimi: Parool: